Junior Web Developer

Dacă ești destul de priceput în ce faci, poți pubica anunțul de vânzare aici!
Avatar utilizator
BlueSkiLz
Moderator
Moderator
Mesaje: 75
Membru din: Dum Feb 12, 2023 11:29 am
Localitate: Madagascar
Status: #ZEU
Multumiri acordate: 1
Contact:

Junior Web Developer

Mesaj de BlueSkiLz »

Servicii Profesionale de Web Development – Landing Page-uri Personalizate

Salut! Sunt un junior web developer pasionat, specializat în crearea de site-uri tip landing page pentru diverse domenii, inclusiv jocuri, business-uri și multe altele. Îți ofer soluții web profesionale și personalizate, concepute și codate de la zero utilizând HTML și CSS.

Ce îți ofer:
  • Landing Page-uri Personalizate: Fie că ai nevoie de un site pentru promovarea unui joc, pentru afacerea ta sau pentru orice alt proiect, îți creez un landing page unic și atractiv, care să se potrivească perfect cu nevoile și viziunea ta.
  • Design și Codare de la 0: Toate site-urile sunt realizate de la zero, asigurându-mă că fiecare detaliu este perfect și adaptat cerințelor tale specifice.
  • Prețuri Accesibile: Fiind la început de drum în cariera mea de web developer, ofer prețuri foarte competitive. De obicei, tarifele mele variază între 20 și 30 de euro pentru un website la care lucrez intens timp de 2-3 zile.
De ce să mă alegi pe mine:
  • Pasiune și Dedicație: Fiecare proiect este pentru mine o nouă provocare pe care o accept cu entuziasm și dedicare.
  • Flexibilitate: Sunt deschis la feedback și modificări, asigurându-mă că rezultatul final îndeplinește toate așteptările tale.
  • Comunicare Eficientă: Îți ofer actualizări constante pe parcursul procesului de dezvoltare, astfel încât să fii mereu la curent cu progresul.
Dacă ești în căutarea unui web developer dedicat și creativ care să îți creeze un landing page de calitate la un preț accesibil, nu ezita să mă contactezi. Hai să transformăm ideile tale în realitate!

Portofoliu: Imagine


Imagine


Imagine


Imagine


Acestea sunt doar câteva dintre creațiile mele la care încă lucrez tocmai de aceea ați văzut că ori "nu există poză ori este aceeași poză peste tot".
--------------------------------------------------------------
* Specializare: Front-End Junior Web Developer
* Discord: Madalin#7388
* Nickname: [#Madalin]
--------------------------------------------------------------
Scrie răspuns