[FULL]Serverfiles Sinners2
Re: [FULL]Serverfiles Sinners2
cine ma poate ajuta si pe mine cu porcaria de cython, nu i dau de cap, imi da in consola : msbuild is not recognized as an internal or external command
- Loud
- Fost Coleg

- Mesaje: 284
- Membru din: Mar Oct 18, 2022 12:48 pm
- Localitate: Underwater
- Status: Activ
- Multumiri acordate: 2
- Multumiri primite: 70
- Contact:



